Bursa TunceLiLiLer Kültür Ve Dayanısma Dernegi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bursa TunceLiLiLer Kültür Ve Dayanısma Dernegi

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kayserili ve yahudi)))

YazarMesaj
SiLaN

kayserili ve yahudi))) Empty
MesajKonu: kayserili ve yahudi)))   kayserili ve yahudi))) EmptyCuma Nis. 24 2009, 23:46

KAYSERI LI SOM ALTINDAN COK DEGERLI BIR TABAGA KEDI MAMASI KOYMUS, KEDISINE YEDIRIYOR. YAHUDI BIR BAKIYOR TABAGA TAV OLUYOR, KAFAYA TABAGI TAKIYOR NE EDIP NE YAPIP NE PAHASINA OLURSA OLSUN TABAGI ALMAK ISTIYOR.
VE KAYSERLIYE SORUYOR " SEN NE YAPIYORSUN ÖYLE?" DIYE
KAYSERI LI YANIT VERIYOR "HIC SORMA DIYOR KEDI BU TABAGA ALISTI BASKA HIC BIR TABAKTAN YEMIYOR" DIYE. YAHUDININ AKLINA HEMEN SEYTANCA BIR FIKIR GELIYOR VE SORUYOR: "HEMSERIM O KEDIYI BANA SATARMISIN?" KAYSERI LI: "SATARIM" DIYOR VE YAHUDI KEDIYI ALIP GÖTÜRÜYOR. BIR HAFTA SONRA YAHUDI GERI GELIYOR (AKLI SIRA UYANIK YA) VE KAYSERI LIYE "HEMSERIM SEN KEDIYI ALISTIRMISSIN BASKA HIC BIR TABAKTAN YEMIYOR, KEDI ACLIKTAN ÖLECEK BEN MECBUR O TABAGI ALMALIYIM!!" KAYSERI LI HEMEN YANITINI VERIR: "HAS...TIR LAN, SEN O MASALI NENEME ANLAT, BILIYORMUSUN BEN O TABAK SAYESINDE SENIN GIBI KERIZLERE KAC KEDI SATTIM!!!". Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

kayserili ve yahudi)))
1 sayfadaki 1 sayfası